Як дістатися на Кінбурнську косу?

Це залежить від того, звідки їхати…

Розклад автобусів та катери на 2020 рік уточнюйте по телефону:
+38 (067) 956 23 16 Віктор водій Уралу;
+38 (067) 710 76 15 Сергій, господар приватних катерів і швидкісного (10 хв і ви на косі!);
У капітанів катерів уточнюйте немає штормового попередження.
Позашляховик (таксі): +38 (067) 948 56 05 Юрій.

З Миколаєва до Очакова:

Маршрутки на Очаків відправляються з додаткових платформ, з боку вул. Чигрина. Вам необхідно виїхати з Миколаєва (крайній термін) за 3 години до відправлення катера (катер в 15-00, а якщо ви на машині, то можна і встигнути на ранковий катер в 7-00). Маршрутка коштує .. грн / чол. З автовокзалу ви можете скористатися послугами таксистів. Там їх безліч. Вартість таксі 50 грн. До порту можна пройти пішки. Це десь 5-6 кварталів, хвилин 20-30.

З міста Очакова Миколаївської області:

1. До Кінбурнської коси, згідно із літнім розкладом в 7-00 і в 15-00 йде катер з ЛІСГОСПУ (не переплутати) щодня окрім середи, а ЗА ЛИПЕНЬ І СЕРПНІ ЩОДНЯ. Місце прибуття Покровські Хутори. На косі вас з катера зустрічає велика машина «Урал» або повнопривідний автобус «Мерседес». Вас перевезуть до нас, на морську сторону, в Покровку. Маршрут проходить повз нашого готелю. Сідаючи на автобус ви заздалегідь говорите водієві зупинку: «Ларіна Дача». Вартість катера .. грн / чол. Вартість проїзду на маршрутці по косі .. грн.

Можна замовити швидкісний катер у зручний для вас час. Він також відходить з причалу ЛЕСХОЗ, його вартість 1400 грн. Але треба враховувати, що під нього необхідно буде замовити і додаткову машину, яка зустріне на Покровських Хуторах і завезе до нас (12 км по пісках). Вартість позашляховика буде коштувати від 450 грн і більше – залежить від розміру машини. Телефони катери і транспорту ті ж.

УВАГА: КАТЕР ДО НАС ЙДЕ ТІЛЬКИ З ПРИЧАЛУ «ЛІСГОСП»! (2020 роки)

2. З Миколаєва кожен день з 20-го червня з міжміського автовокзалу, платформа №8, йде автобус. Час відправлення 9ч 30хв. До 28 червня маршрутка йде в середу, п’ятницю та неділю. Автобус йде через Миколаїв, Херсон, Цюрупинськ, Збур’ївку до с. Геройське. Там дороги закінчуються і вас пересаджують знову ж на машину «Урал» або «Мерседес». Вартість проїзду в цьому році … грн. Автобус йде близько 5-ї години.

З 28 червня це автобус буде йти на Очаків, в порт Лісгосп. Під нього запускають додатковий катер на 12-00. І на косі цей катер теж буде зустрічати маршрутка.

З 28 червня запускається нічний маршрут. Автобус відправляється з автовокзалу в 23-30. Йде через Херсон. Прибуття на косу близько 6 ранку. Цей рейс новий. Будем дивитися чи зручно буде нашим гостям.

3. Цього року з червня до нас запустять ракету на підводних крилах. Вона відправляється з Миколаєва вранці (розклад уточнюйте по телефону (050) 394 74 83) кожен день крім понеділка і прибуває на край коси. Ракету зустрічає маршрутка і довозить прям до нас. Місця на ракету треба бронювати за телефоном: (050) 394 74 83. Бронювати можна з понеділка на поточний тиждень. Вартість ракети … грн, вартість маршрутки … грн. Увага! На ракеті з багажу стягують плату рівну вартості квитка – … грн. Тому намагайтеся помістити свої речі в ручну поклажу. Або розіпхати по кишенях))

4. З Херсону

Бажаємо всім приємного відпочинку на Кінбурнській косі влітку 2020 года.

Чекаємо Вас!