Кінбурнська коса: фотогалерея

Кінбурнська коса привертає чистою прозорою водою, піщаними пляжами, мальовничими пейзажами і яскравими представниками флори і фауни. Мало хто знає, що частина території Кінбурнського півострова відноситься до Чорноморського біосферного заповідника. Саме тут можна зустріти рідкісні види птахів і тварин.

Волижин ліс

Однією з кращих пам’яток Кінбурнської коси вважається Волижин ліс. Згідно з історичними фактами і переказами, ця місцевість є залишком лісів давньої країни Гілеї. На території Волижского лісу мешкає більше 300 різновидів птахів, в числі яких орлан білохвостий, лебідь-шипун і сірий журавель. Більше 60 видів птахів, яких можна побачити в лісі, занесені в Червону книгу України. І це не вигадка, а реальність. Підтвердження тому численні фотографії місцевих жителів і приїхали на відпочинок туристів.

Романтична фотосесія

Кінбурнська коса, фотогалерея якої представлена нижче, залишить у Вашій пам’яті найяскравіші емоції і непередавані враження. Дубові і березові гаї приваблюють тишею і спокоєм. Тут можна зробити романтичну фотосесію. Розкидані серед піщаних просторів коси величні осики і вільхи – відмінні кадри для фотоальбому з відпочинку на Кінбурнській косі.

Кінбурнська коса славиться тихим і спокійним відпочинком. Десятки кілометрів морського узбережжя з прозорою водою і найчистішим піском припадуть до вподоби кожному туристу і мандрівникові. Багато хто вважає розповіді про чистоту і невинності природи Кінбурна вигадкою. Але подивіться на природу і тваринний світ Кінбурнської коси, фото яких ми зробили спеціально для Вас, нашими очима.

Надсилайте свої фото, зроблені на Кінбурнському, на електронну пошту larina.in.ua@gmail.com. Ми з задоволенням додамо зроблені Вами знімки в нашу галерею!

Якісний відпочинок – це не тільки красива природа, а й комфортне проживання. База відпочинку «Ларіна Дача» пропонує Вам покращені номери, різноманітне харчування і загальну приємну атмосферу! Переглянути фотографії номерів і території бази відпочинку можна у відповідних розділах нашого сайту.