Ларіна дача на Кінбурнській косі – «годуємо по-домашньому»

Печемо ЖИТНІЙ бездріжджовий хліб за старовинними традиційними рецептами, пшеничний французький хліб

 
Добрий день друзі!
Як часто ми зустрічаємося з дивом? Є незаперечні і вже усвідомлені нами чудеса: народження дитини, створення талановитої музики, картини і поеми …
Але є такі моменти в нашій з вами повсякденності, на які ми не звертаємо уваги і ми проходимо повз … Наприклад, створення свого власного хліба) Починаючи з зародження закваски і в кінцевому підсумку випікання житнього, запашного хлібця.
Десять днів тому я познайомилася в інтернеті зі школою хлібопекарів Світлани Аристової – Старосвітський Хліб. У Світлани комплексний, цілісний підхід до випічки хліба. На цих безкоштовних курсах крім того, що ми навчилися пекти ЖИТНІЙ бездріжджовий хліб за старовинними традиційними рецептами, пшеничний французький хліб, ще й прослухали цікаві лекції Світлани про здоров’я, про психосоматики, як побудувати свій бізнес.
Я давно намагалася навчитися пекти справжній хліб, але все рецепти були якось не допрацьовані, якось не дуже корисні. Я ж пам’ятаю хліб з дитинства і мені є з чим порівнювати. І на цих курсах ми змогли навчитися пекти хліб “як у бабусі”)
Ви знаєте, що я завжди намагаюся дотримуватися в харчуванні в нашому готелі підходу, «годуємо по-домашньому». І як раз в цьому ми співпали зі старосвітських хлібом і творцем проекту Світланою Аристової. Сподіваюся в наступному році ввести в меню домашній житній бездріжджовий хліб))
 
0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *