Неповторна Кінбурнська Коса: усі принади відпочинку!

Якщо Ви ще ніколи не бували на Кінбурнській Косі? Тоді, ви багато втратили! Адже це одне з найпривабливіших місць України! Це невимовної краси місце, де збереглася первозданність природи, багатство фауни і мальовничість пристроїв.

І Вам не варто впадати у відчай! Оскільки це чудове і красиве містечко знаходиться на території нашої країни. І путівник легко направить Вас в потрібному напрямку!

На сьогоднішній день Кінбурнська Коса вважається частиною Чорноморського біосферного заповідника. Правильніше сказати, що це мис, довжина якого приблизно 40 км, а ширина близько 10 км.

Відпочинок на Кінбурнській Косі

Жителям Миколаївській області вже давно полюбився відпочинок в цьому привабливому місці. Та й з інших регіонів України регулярно приїжджають люди, щоб поринути в тутешні природні краси і отримати насолоду від спокійним відпочинком.

Дане мальовниче містечко знаходиться між солоним Ягорлицької затокою і прісним Дніпро-Бузьким лиманом. Саме це незвичайне розташування створює невимовної краси простори з унікальним кліматом.

Звичайно, тут ви не знайдете ресторанів, галасливих дискотек або атракціонів. Оскільки Кінбурнська Коса – це неосяжні, мальовничі пляжі з гармонійним поєднанням соснових лісів, яка зустріне Вас незвичайним запахом степових трав! На такому пляжі Ви відчуєте спокій, самітність і повне розслаблення.

Відпочинок на Кінбурнській Косі прекрасно підійде жителям мегаполісів, які хочуть сховатися від міської суєти і насолодитися красою первозданної природи.

Чим унікальний відпочинок на Кінбурнській Косі?

Природа даного місця просто заворожує. Саме тут Ви поринете в атмосферу первісності: соснові ліси, просторі пляжі, найчистіше повітря, різноманітність флори і фауни. Відпочиваючи в цьому заповіднику, Ви зможете зблизька роздивитися чаплю, або побачити зграю пеліканів, качок, лебедів, а можливо Вам пощастить зустріти рідкісних рожевих фламінго.

Кінбурнська Коса – це ще і різноманітність степових трав. Адже коса рясно вкрита рослинами та квітами. Тут Ви побачите багато цілющих і рідкісних трав. А в осінній і весняний періоди грибники зможуть насолодитися улюбленим заняттям: тут особливо добре ростуть маслюки і білі гриби.

І відпочити, і пам’ятки побачити!

Будь-який відпочинок вимагає культурної програми.

Які ж пам’ятки Ви можете відвідати на Кінбурнській Косі?

У настільки мальовничому місці головною визначною пам’яткою буде Волижин ліс. Цей ліс вважається залишком древньої країни Гілеї. Згідно історії раніше на місці коси був густий ліс. Тому окремі ділянки з гаями дубів, беріз, сосни або вільхи є залишком первісної природи. Ліси тут рясно заросли папороттю та іншими болотними рослинами, що створює неперевершену атмосферу таємничості і містичності!
Ще однією визначною пам’яткою Кінбурнської коси є наявність рідкісних рожевих фламінго. Ці птахи захоплюють своєю граціозністю. Не пропустіть можливості насолодитися спостереженням за ними!
А самим мабуть прекрасної пам’яткою буде цвітіння диких орхідей. Ростуть вони біля села Покровки. Це одне з найбільших місць в Європі, де можна побачити цвітіння цих прекрасних квітів. Насолоджуйтеся естетикою краси природи!

Як бачите, Ваш відпустку буде невимовним! Це буде приголомшливий відпочинок душі і тіла! Всі хто хоче зануритися в природну красу нашої країни – варто відвідати цей край!

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *