kartina_kinburnskaya_kosa

Виставка “Кінбурн. Арт-Еліт” в Миколаєві

У муніципальній виставковій залі (вул. Нікольська, 54) проходила виставка робіт художників за підсумками иx творчого пленеру на Кінбурнській косі «Кінбурн. Арт-Еліт ». Експозиція об’єднала живописні полотна різних жанрів і напрямків. На оглядини також виставили фото мальовничих пейзажів заповідної зони Миколаївщини.

Головним організатором і натхненником пленеру є депутат Миколаївської міської ради, Почесний громадянин міста Миколаєва Анатолій Дюмін. Художнім керівником проекту виступив Олександр Ус. Цього року учасниками пленеру стали 20 майстрів з Миколаєва, Києва, Одеси, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Полтави, Йорданії.

Як зазначають організатори заходу, на Кінбурні побувало вже чимало художників з України. Постійно географія регіонів все розширювалася, а роботи художників ставали все краще і різноманітніше. Художники працювали з ранку до вечора, прокидалися вночі, щоб зустріти світанок наодинці з природою. Їх можна було побачити з етюдник і фотоапаратами в найнесподіваніших куточках Кінбурнського степу, на солончаках і пісковиках, на березі моря, на просоченої лісової вогкістю галявині. Кінбурн подарував їм свої особливі фарби, морські, лісові та степові аромати, радість і емоційну насолоду. Реакцією на це стали прекрасні пейзажі та натюрморти.

Анатолій Дюмін зазначив, що особливістю “Кінбурн. Арт-Еліт” є те, що художники писали картини в заповідному місці двічі: навесні і восени.

– Щорічно на пленері представляють близько ста робіт. За дев’ять років написано більше 1000 картин, і багато хто з них розійшлися по інших країнах, серед яких Ізраїль, Канада, Італія. Перебуваючи на Кінбурні, кожен раз отримуєш нові враження. Недарма кажуть, що Кінбурнська коса – місце сили.

На виставку приїхали представники міської ради, друзі і колеги художників, а також шанувальники творчості. Привітав присутніх і міський голова Олександр Сенкевич. Керівник міста також зазначив, що і сам неодноразово бував на Кінбурні і вважає його одним з кращих місць для відпочинку.

– Щорічно разом з друзями ми вирушаємо в п’ятиденний похід на Кінбурн. Це наша традиція з 2000 року, яку я порушив цього року через відсутність відпустки. На жаль, це місце з часом змінюється. Але, незважаючи на наплив туристів, Кінбурнська коса це неймовірна природа, енергія і чарівне блакитне море, – зазначив Олександр Сенкевич.

Художникам міський голова побажав цікавих ідей, натхнення, великих шедеврів в творчості, і успішної передачі особистого сприйняття світу в своїх роботах.

Джерело mkrada.gov.ua

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *