kak_dobratsya_na_kinburn

Кінбурнська коса як дістатися з Миколаєва

Один з популярних і швидких способів дістатися на Кінбурнську косу з Миколаєва, через місто Очаків. У Миколаєві на автовокзалі сідайте в автобус і їдете на Очаків. На автовокзалі Очакова, рекомендуємо взяти таксі. Їхати треба на Лесхозовскій причал 340. Поїздка займає десь 5 хвилин. Катер йде від причалу рано вранці і в обід. Важливо точно розрахувати час! Так як автобус з Миколаєва вирушає в міру заповнення. Бажано виїхати з Миколаєва мінімум за півтори години. Якщо у Вас своя машина можна відразу їхати в Очаків на Лесхозовскій причал. На причалі платна автомобільна стоянка, де можна поставити транспорт. Далі сідайте на катер Бригадир Горич, пропливає Дніпро-Бузький лиман. Час в дорозі близько 1 години. Причалювати на Кінбурнській пристані Покровські хутори. У село Покровка під катер приходить транспорт. Приблизно за 40 хвилин Ви приїдете в село.

У 2019 для зручності відпочиваючих зробили ще один спеціальний маршрут. Автобус з Миколаєва їхав до Очакова, прямо до Лесхозовскому порту під катер Бригадир Горич. Час відправлення з Миколаєва було о 9.30 ранку. Маршрут дуже зручний. Так як, на кожній точці пересадки, Вас чекає транспорт.

Важливо! При штормовому попередженні, катера не ходять. Стежимо за погодою. Кінбурнська коса є прикордонним районом, тому при собі треба мати при собі посвідчення особи. Це якщо Ви їдете відпочивати ближче до Чорного моря, в село Покровка.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *