Збираючись у відпустку з домашнім улюбленцем, збережи список лайфхаків

Страшно залишати вдома або довіряти сусідам свого чотириногого друга? Не обмежуйте себе – відпочивайте разом. А спеціалізовані магазини допоможуть Вам уникнути небезпек і провести еето час максимально комфортно.

У дорозі

На допомогу власникам котів і невеликих собачок прийдуть різні перенесення – спеціальні транспортні контейнери з отворами для повітря. У спеціалізованому магазині для тварин Ви зможете підібрати перенесення, не тільки орієнтуючись на розмір вихованця, але і на свій смак, адже їх вибір в магазинах величезний.

Відпочинок в лісі на Кінбурнському півострові

Відпочинок в лісі і на природі – це справжнє роздолля для собак! Нова обстановка спонукає їх досліджувати незнайому територію, в результаті великий ризик загубитися. Для вирішення цієї проблеми пропонується широкий вибір повідків, сучасних, зручних і навіть водонепроникних, гуляти з якими легко і просто. Також безліч нашийників з корисним аксесуаром: адресніком ручної роботи з контактними даними господаря. Ну а якщо Вашому чотириногого друга не було потреби тікати далеко або лізти за палицею в багаття, візьміть з собою іграшки. Є кільця, наприклад, виконані з приємного матеріалу, легені не тонуть у воді, а м’ячики на Світлонакопичувальні шнурі дозволять грати з собакою навіть після заходу сонця.

Кліщі

Влітку вони особливо активні і являють собою серйозну небезпеку, яку, втім, можна запобігти. Є безліч засобів від кліщів: краплі, таблетки, суспензії, спеціальні ошейнікі.

Підходьте до літнього відпочинку зі своїм улюбленцем відповідально, і нехай він буде в радість.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *