kinburn

Сімейний відпочинок на Чорному морі, Кінбурнська коса

Збираючись на відпочинок з дитиною, кожна мама стикається з дилемою – куди податися? Ми зібрали кілька фактів на користь того, що хороший сімейний відпочинок зовсім поруч – на берегах Чорного моря, Кінбурнському.

Дорога

Те, що для дорослої звично і в міру легко, для малюка складно і проблематично. До, Кінбурнської коси на курорти Чорного моря можна дістатися на власному авто. Від Херсона до Кінбурна – 3 години. Можна вибрати для подорожі обідньої пори доби, коли діти будуть мирно сопіти в кріслах. Це дозволить вам зберегти сили і уникнути малоприємних процедур, пов’язаних з дорогою.

Акліматизація

Будь-педіатр скаже, що найкращий відпочинок з точки зору дитячого здоров’я – це той, який проходить в екологічно чистому місці, найбільш наближеному до звичайного географічному положенню. На відміну від поїздки на Середземноморське узбережжя, приїхавши на Кінбурн фактично не проходять період акліматизації. Море тут чисте і тепле, що дуже підходить для малечі, яка сидить у воді годинами. На півострові піщана прибережна смуга, що не травмує дитячі ніжки. Саме тому відпочинок на Чорному морі Кінбурнської коси буде приємний і корисний дітям практично будь-якого віку, аж до новонароджених.

Харчування

Організація харчування для дитини – відповідальне питання для будь-якої мами. База відпочинку Ларіна Дача на Кінбурні, село Покровка, пропонує домашнє харчування, страви зі свіжих, звичних продуктів, вирощених або отриманих в звичайних для нас природних умовах. Що в свою чергу зводить ризики харчових отруєнь або алергії до мінімуму. А також, це прекрасна можливість для мами відпочити від кухні.

Оздоровлення

Вода Чорного моря багато в чому унікальна за своїм складом. У ній міститься понад 90 хімічних елементів, благодійно впливають на організм людини. Навіть повітря тут цілющий! Морський бриз і веторок, істотно пом’якшують літню спеку, постійно приносять на узбережжі нові порції фітонцидів зі степів і іонів йоду брому – з моря. Такий мікс забезпечує загальний оздоровчий ефект, полегшує стан при ГРВІ, хронічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів і алергічних реакціях.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *