Що можна зловити на Кінбурнській косі?

ларина дача

Кінбурнська коса – унікальне місце відпочинку, куди не встигли дістатися «лапи» цивілізації. Тут шукають тиші, спокою і єднання з природою. Однак мало хто знає, що Кінбурн може запропонувати не тільки пляжний відпочинок, але і цікаві розваги. Наприклад, великою популярністю відпочиваючих користуються рибалка і підводне полювання на Кінбурнській косі.

Кінбурнська коса пропонує відпочинок для всіх вікових груп. Діти, молодята і сімейні пари по достоїнству оцінять кілометри пустельних пляжів і практично безлюдне море. А ось завзятим рибалкам буде до вподоби «полювання» на морських мешканців.

Що ж можна зловити на Кінбурнській косі, запитаєте Ви. Як стверджують місцеві жителі, різноманітність морських мешканців приємно здивувати будь-якого рибалки. Наприклад, в лимані, де дуже тепла, каламутна і солона вода, водиться великий карась, бичок і дрібна кефаль. Рибалити найкраще з човна, яку можна взяти на прокат у місцевих жителів. Хороший лов йде на морського, або Лиманського хробака нереіса.Прозрачное, чисто і бадьорить море порадує великою кількістю бичка, камбали, глоса, морського язика і навіть ската. Кінбурнська коса вважається ідеальним місцем для серф-кастингу та підводного полювання. Уважно вивчивши відгуки раніше відпочиваючих в цій місцевості рибалок, можна відзначити, що підводне полювання на Кінбурнській косі приносить не тільки непередавані емоції, але і шикарний улов морської стерляді і іншої великої риби.

Ви вже знаєте, що на півострові можна знатно порибалити.

Де ж знайти ті самі «рибні місця»?

За великим уловом краще їхати на пірс, який залишився від мідійно-устричного господарства. Любителям полювання за креветками, мідіями і рапанами радимо вивчити місця біля затонулих кораблів, яких біля Кінбурнської коси не так вже й мало.Чтоби відпустку пройшов на славу і залишив тільки найкращі спогади, правильно вибирайте місце відпочинку. База відпочинку «Ларіна Дача» до Ваших послуг! Сучасні номери підвищеного рівня комфорту, збалансоване правильне харчування і відмінний сервіс – все це ми пропонуємо нашим гостям.Ми не тільки забезпечимо відмінний відпочинок, але і поділимося цікавими і корисними знаннями. Наприклад, ми розповімо, де ловля риби заборонена. Не знаєте, на що ловити ската на Кінбурнській косі? Ми поділимося і цим секретом. І ще один приємний момент: наші кухарі допоможуть приготувати смачну вечерю з вашого улову!

ларина дача
ларина дача
ларина дача