Розваги на Кінбурнській косі

Отдых на Кинбурнской косе

Міні-готель «Ларіна Дача» пропонує незабутній відпочинок в акваторії Чорноморського узбережжя. Такого єднання з природою більше немає нігде.

Розташована в околицях Чорноморського біосферного заповідника Кінбурнська коса приваблює відпочиваючих багатокілометровими піщаними пляжами і прозорою водою. Мальовнича природа, різноманітність флори і фауни, цікавий підводний світ – все це і багато іншого чекає вас на Кінбурнській косе.Кінбурнская коса славиться своїми визначними пам’ятками. Так-так, ви не помилилися! Відпочинок в Чорноморському біосферному заповіднику на території Кінбурнської коси може бути не тільки пляжним, а й вельми пізнавальним.

Куди поїхати і що подивитися в околицях Кінбурнського півострова?

Пропонуємо для ознайомлення перелік найцікавіших екскурсій та цікавих подорожей по території заповідної зони і прилеглих околицях:

  • Оглядова екологічна екскурсія, яка включає відвідування вільховою гаї і соснового бору Ковалевської саги, прісні озера Дніпро-Бузького лиману, піщані степи і узбережжі Ягорлицької затоки.
  • Морська екскурсія по Ягорлицької затоки з відвідуванням островів Круглий і Довгий, оглядом затонулого судна і знайомством з представниками «пташиного базару».
  • Морська екскурсія на безлюдний острів Тендра. Тут вас чекають старовинний маяк, табуни диких коней, свіжовиловлених і приготовані креветки, пікнік і крижане шампанське.
  • Морська прогулянка на острів Березань, де збереглися форти Другої світової війни і руїни стародавнього Борисфена.
  • Історичний тур на пік піщаної коси до Кінбурнської фортеці і пам’ятника Суворову.

Кінбурнська коса приємно здивує полями диких орхідей, грязьовими озерами і численними зоопарками. Красиві і мальовничі гаї можна подивитися в Волижин лісі і Геродовом лесу.Развлеченія на Кінбурнській косі будуть не повними без шашлику на мангалі. Приготувати ароматний шашлик або запекти на багатті рибу можна самостійно. Якщо у відпустці ви вважаєте за краще відпочивати від усього, включаючи кухню, кухарі бази відпочинку «Ларіна Дача» порадують смачними кулінарними шедеврами. Ми навіть можемо приготувати рибу, яку ви зловите на рибалці або підводного охоте.Хотіте знати, в чому родзинка бази відпочинку «Ларіна Дача»? Наш ласкавий і доброзичливий кіт! Приїжджайте до нас на відпочинок, ми подаруємо вам море незабутніх вражень та масу позитивних емоцій!

Озёра
tendra