Куди можна поїхати на травневі?

Травневі свята – чудовий привід вибратися кудись з сім’єю, родичами, близькими друзями або відмінною компанією. Набридли знайомі і обжиті місця? Хочеться чогось нового, одночасно дивного і незвичайного? Цікаво було б знайти таке місце, де відмінно поєднуються комфорт, затишна атмосфера і дивовижна природа? Кінбурнська коса – природний заповідник на півдні України, який з волі випадку виявився недоторканим людською рукою.

Травневі свята на Кінбурнській косі

У невеликому селищі Миколаївської області, який носить назву Покровка, знаходиться унікальний природний оазис. Місцеві жителі і гості прозвали дане диво природи «українськими Мальдивами». Порівняння таке неспроста: Кінбурнська коса являє собою незайману природу, дивовижний світ флори і фауни, свіжий морський бриз. У даній місцевості не знайти великих готельних комплексів, готелів, пансіонатів і санаторіїв. Де ж зупинитися на Кінбурнській косі на травневі свята? База відпочинку «Ларіна Дача» – відмінне місце з приємною атмосферою, комфортабельними номерами, збалансованим харчуванням.

Ключові переваги бази відпочинку «Ларіна Дача»

«Ларіна Дача» являє собою порівняно невелику базу відпочинку практично на морському узбережжі. Шлях до моря займає не більше 15-20 хвилин неспішним прогулянковим кроком. прогулянка уздовж полів з пахучими травами і квітами, дивовижних галявин з екзотичними орхідеями, мальовничих пейзажів. Попереду Вас чекають довгі піщані пляжі, морська гладь і свіжий бриз. весняний морської повітря позитивно позначається на загальному самопочутті і здоров’я. Тут можна відпочити від
міської суєти і повсякденних проблем. Чарівне місце наповнює особливими враженнями, яскравими емоціями, натхненням і бажанням жити. Не так багато місць залишилося на нашій планеті, куди не встигли дістатися «лапи» цивілізації. Ловіть момент – відвідайте Кінбурнську косу вже на ці травневі свята. Дивовижної краси природа, незвичайна атмосфера, що зціляє морське повітря залишаться у Вашій пам’яті назавжди! Щоб відпочинок пройшов на всі 100%, забронюйте номер або котедж в «Ларіної Дачі».

База відпочинку «Ларіна Дача» пропонує різні варіанти розміщення, доступні ціни, частковий або повноцінний пансіон, прекрасну атмосферу і шикарне настрій. Одного разу побачивши краси Кінбурнської коси, Ви захочете повертатися сюди знову і знову.