Кінбурнська коса на мапі

tendra

Практично все узбережжя Чорного моря захопила в свої «сталеві лапи» цивілізація. Щорічно відкриваються нові санаторії, пансіонати, готелі та готельні комплекси. Знайти місце, де збереглася незаймана рукою людини природа, буде нелегко. Але, як виявилося, немає нічого неможливого. Йдеться про розташовану на території Чорноморського біосферного заповідника Кінбурнської косе.Кінбурнская коса, карта якої представлена ​​нижче, знаходиться на території однойменного півострова. Протяжність берегової лінії становить 106 км, з них близько 23 км зони відкритого моря. Якщо подивитися на карту, Кінбурнська коса розташувалася між Дніпро-Бузьким лиманом і Ягорлицьким затокою Чорного моря. Східна частина півострова знаходиться в Голопристанському районі Херсонської області, а західна сторона – в Очаківському районі Миколаївської області.

Так географічне розташування півострова зумовило скупчення великої кількості птахів. Як стверджують орнітологи, на території Кінбурнської коси мешкає більше 300 різновидів птахів, частина з яких занесена в Червону книгу України. Багату флору і фауну півострова вдалося зберегти завдяки відсутності звичних для людини благ цивілізації. Тут немає залізничних колій і автомагістралей. На території острова, якщо уважно вивчити туристичну карту Кінбурнської коси, відсутні великі готельні комплекси та елітні готелі. Сюди приїжджають за відпочинком на лоні пріроди.Прі цьому на території Кінбурнської коси діють міні-готелі і бази відпочинку, власники яких намагаються зберегти мальовничу природу і найчистіше море. Так, великою популярністю відпочиваючих користується база відпочинку «Ларіна Дача».

Дістатися на Кінбурнську косу можна двома способами:

  1. Катером з Очакова (Миколаївська область). Відправляються катери з порту Лісгосп.

Час відправлення – 7:00 і 15: 00.

Вартість квитка – 90 грн.

Пункт прибуття на Кінбурнській косі – Покровський хутір. Тут ви пересідаєте на повнопривідної автобус Мерседес або автомобіль Урал. При посадці оголосіть водієві, що вас потрібно висадити біля бази відпочинку «Ларіна Дача».

Вартість проїзду автобусом або автомобілем Урал – 70 грн.

  1. Автобусом / мікроавтобусом з міжміського автовокзалу в Миколаєві. Відправлення з платформи №28.

Вартість квитка – 220 грн.

Автобус заходить на автовокзал в місті Херсоні. Якщо вам зручніше відправлення з Херсона, уточніть, будь ласка, час відправлення на автовокзале. Зверніть увагу, що зазначені ціни дійсні на 2019 год. Приїжджайте ми будемо раді познайомити вас з цим прекрасним і дивовижним місцем!

Кинбурнская коса