Кемпінг на Кінбурнській косі

Кінбурнську косу називають місцем перезавантаження. Адже саме тут можна повністю віддалитися від повсякденної суєти, турбот і проблем. Спілкування з природою допомагає відновитися фізично і духовно.

Кінбурнскій півострів славиться не тільки дивно красивою природою, а й особливим видом відпочинку. Кінбурнська коса і відпочинок з наметом – ідеальне поєднання.

Великою популярністю користується комбінований відпочинок: проживання в кемпінгу і харчування в міні-готелях. Так, смачну і різноманітну кухню пропонує сучасна база відпочинку «Ларіна Дача». Збалансоване харчування з найсвіжіших домашніх продуктів – одна з переваг «Ларіної Дачі». Смачний і ароматний шашлик, риба на грилі, різноманітні салати і закуски, домашній квас, різні ексклюзивні страви та багато іншого готові запропонувати вам кращі кухарі на Кінбурнській косі. Можливий варіант неповного харчування: можна вибрати тільки сніданки і обіди або, навпаки, обіди та вечері, а також є ресторанне меню.

Кроме того, база відпочинку пропонує комфортне проживання в покращених номерах. Розміщення в номерах зі всіма зручностями – 100% гарантія повноцінного відпочинку. «Ларіна Дача» вважається однією з кращих баз відпочинку на Кінбурнській косі. Ми пропонуємо високий рівень сервісу, комфортні номери, різноманітне харчування і душевну атмосферу.