pokrovka

Кінбурнська коса як дістатися в Покровку з Миколаєва

По трасі, автобусом з Миколаєва, “нічний експрес” (відправлення о 23:30) доїжджаєте до села Геройське. Потім всі пасажири пересідають на машину «Урал», яка буде вас чекати. Приблизно через годину прибудете в село. Ціна 220 грн/чол, в вартість входить пересадка. Прибуття в 05: 30. через Дніпро-Бузький лиман.

З Центрального автовокзалу Миколаєва на автобусі добираєтеся до Очакова. Далі на таксі в Лесхозовскій порт 340. Хто їде автомобілем, в порту платна парковка. Від причалу відходить катер «Бригадир Горич», вранці о 7:00, днем ​​15:00. Вартість 90 грн/чол. На Кінбурні швартується до пристані Покровських хуторів. На машині, яка приїжджає під прибуття катера, доїдете в Покровку. Ціна 70 грн/чол. Маршрут користується популярністю, на дорогу йде приблизно 2,5 години.

Швидкісний катер «Нібулон Експрес» (ракета). Маршрут «Миколаїв – Кінбурнська коса». Відправляється з причалу «НІБУЛОН» Каботажний мовляв. Доїхати можна маршруткою № 9, потім пройти пішки до причалу. Бронювати квитки необхідно заздалегідь, мінімум за одну добу. Прийти на рейс треба за 20 хвилин до відправлення. Планується ввести онлайн бронювання. Розклад, ціни, можуть змінюватися і доповняться. Інформацію з бронювання можна отримати за контактним телефоном «НІБУЛОН» (050) -394-74-83 (також є напрямок Херсон – Кінбурнська коса).

Ціни за проїзд на Кінбурнську косу

Ніколаев – Кінбурнська коса – 237 грн

Кінбурнская коса – Миколаїв – 225 грн

Очаков – Кінбурнська коса – 66 грн

Кінбурнская коса – Очаків – 48 грн

Розклад високошвидкісних пасажирських катерів “НІБУЛОН – Експрес 1”

Відправлення з Миколаєва: середа, п’ятниця – 8:00
З Кінбурнської коси: – 18:00
Відправлення з Миколаєва: субота, неділя – 7:00
З Кінбурнської коси: – 17:00 “НІБУЛОН – Експрес 2” Відходить (Миколаїв) вівторок, четвер – 8:00
З Кінбурна: – 18:00
Відходить (Миколаїв) субота, неділя – 9:00
З Кінбурна: – 18: 00

На Кінбурнській косі швидкісний катер причалює до пристані Нібулон, який розташований на мисі коси. У село Покровка можна дістатися на машині, близько 1 години їзди. Під’їжджає до приходу «ракети».

Як доїхати на машині на Кінбурнську косу

Кінбурнская коса, це піщаний грунт. Тому, бажано, щоб машина була повнопривідної. Якщо не знаєте доріг півострова, найміть в селі Геройське проводніка. Рекомендуємо подивитися поле з квітучими дикими орхідеями поблизу села Покровка в травні. Орхідейне поле є одним з найбільших в Европе.

Свято-Покровський храм, розташований в центрі села. Грязьові озера, з унікальним складом лікувальної грязі.

Незвичний «Волижин Ліс», «саги», «пташині острови», зоопарк.

Загадковий Геродот Ліс, залишки древній лісів Гілеі. Шпіль коси, де змішуються води Чорного моря і лиману.

Сосновий ліс, сотні прісних і солоних озер, залишки Кінбурнської крепості.

Кінбурнская коса відпочинок на морі

Кінбурнскій півострів, це первозданна природа. Чорне море з кілометровими пляжами і білосніжним піском, сосновий ліс, озера. Ми пропонуємо Вам відпочинок в приватному секторі, затишні кімнати з кондиціонерами і санвузлом, цілодобово гаряча вода. На території безкоштовний Wi-Fi. Відстань до моря 15 хвилин, в 3 хвилинах ходьби знаходяться два магазини, до соснового лісу 8 хвилин.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *