ozero_gryazevoe

Грязьові озера на Чорному морі Кінбурнська коса

Кінбурнська коса знаходиться між Ягорлицька затока з солоною водою і прісним Дніпро-Бузьким лиманом. Вона відокремлює відкрите море від вод лиману. Цей курорт завдяки унікальним природним ресурсам є улюбленим місцем відпочинку і оздоровлення багатьох українців. На Кінбурнській косі панує унікальний мікроклімат. Вітри Чорного моря тут регулюють погоду, а азовський клімат робить її більш м’якою. Тут росте близько 500 різних цілющих рослин, є озера з брудом, купання в яких володіє лікувальним ефектом.

Лікування на грязьових озерах: користь і протипоказання

Всього на Кінбурнському налічується приблизно 400 солоних і прісних озер різної величини. У їх числі і озера з лікувальною гряззю. Процедури з використанням води і глини з водойм сприяють лікуванню захворювань суглобів і остеохондрозу.

Недалеко від готелю Ларіна Дача розташовані великі озера черничий Черепашье, а північніше – Національний природний парк і багато дрібних солонців. Також тут є озера, з яких видобувають сіль. Купання в них допомагає позбутися від шкірних захворювань.

У деяких місцевих озерах вода має надзвичайно красивий яскраво-рожевий колір, який обумовлений наявністю дуже корисною для шкіри водорості дуналіелла солоноводной. Саме звідси відпочивальники привозять фантастичні знімки, що збирають багато лайків в соціальних мережах.

Єдиний мінус, який засмучує приїжджих, це те, що цілюща чорна сульфідна грязь втрачає свої властивості при перевезенні та зберіганні. Тому користуватися нею і отримувати ефект можна виключно на місці.

Протипоказання до поїздки на лікувальні грязі:

Загострення хронічних хвороб, кровотечі, відновлення після серйозних травм, наявність доброякісних або злоякісних утворень, захворювання крові, ниркова, серцева або печінкова недостатність, хвороби серця, інфекційні захворювання, ендокринопатії.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *