Відгуки про Кінбурнську косу

Відпустка – той дивовижний період часу, коли можна відпочити від роботи і побутових проблем, розслабитися, відновити своє здоров’я і моральний стан, набратися нових сил і емоцій. При виборі місця для відпочинку багато хто орієнтується на відгуки. Так, чимало позитивних відгуків про Кінбурнській косі залишають ті, хто там вже встигли відпочити.

Кінбурнська коса являє собою багатокілометрову піщану косу на узбережжі Чорного моря. Оскільки значна частина території Кінбурнського півострова відноситься до Чорноморського біосферного заповідника, сюди не встигли дістатися «руки» цивілізації. Прозора морська вода, чистий пісок, свіже повітря, багатовікові гаї і ліси, дивовижної краси озера і поля заворожують. Кінбурнська коса, відгуки про яку переповнені позитивними коментарями, є ідеальним місцем відпочинку.

Дмитро, м. Харків: «Довго вибирали місце, куди б поїхати у відпустку. Розглядав варіант підкорення Кінбурнської коси на машині. Відгуки любителів екстремального відпочинку переконали в недоцільності такої поїздки. Вирушили на косу катером з Очакова. Відпочинок на Кінбурні пройшов на всі 100%. Повністю відпочили і розслабилися. З сином навіть побували на підводному полюванні на чорного ската »

Марина, м. Київ: «Відпочиваємо на Кінбурнській косі кожен сезон. Кращого місця для відпочинку та усамітнення з природою годі й шукати. Завжди зупиняємося в «Ларіної Дачі». Приємні господарі, уважний персонал, доброзичлива атмосфера і високий рівень комфорту».

Відгуки про відпочинок на Кінбурнській косі

Відпочинок на Кінбурнській косі, судячи з відгуків, підходить для різних категорій відпочиваючих. Любителі активного відпочинку можуть зупинитися в наметовому містечку. Кемпінг приваблює багатьох жителів великих мегаполісів, які хочуть спробувати свої сили в інших умовах. Любителі комфорту по достоїнству оцінять відпочинок в міні-готелях. Наприклад, «Ларіна Дача» вважається однією з кращих баз відпочинку на Кінбурнській косі, відгуки про яку можна почитати на нашому сайті.

База відпочинку «Ларіна Дача» має зручне розташування. Віддаленість від моря становить всього лише 1,2 км. Дорога, яка пролягає через красиві поля і гаї, займає не більше 20 хвилин. Комфортні сучасні номери, різноманітне харчування зі свіжих домашніх продуктів, спокійна і душевна атмосфера «Ларіної Дачі» залишать приємні спогади і незабутні враження. Кінбурнська коса і відпочинок на «Ларіної Дачі» – найкраще рішення для вашого відпустки, про що свідчать відгуки багатьох відпочиваючих.