ларина дача

Зелений туризм з весни до осені в Україні

База зеленого туризму – Ларіна Дача

На питання «де відпочити на Херсонщині?» найчастіше відповідають на морі. І правда, Херсонська область – єдина в Україні, де є два моря – Чорне та Азовське (деякі стверджують, що навіть три, зараховуючи до цього списку озеро Сиваш через його великі розміри і корисні властивості), і в списку курортів є з чого вибрати.

На вулиці вересень, добігає кінця високий сезон – і починається оксамитовий, який радує вже одинією своєю приємною назвою. У більшості туристів на цьому етапі виконаний пункт «з’їздити на море», і все більше увагу відпочиваючих приваблюють можливості зеленого туризму. Тому, запрошуємо на Чорне море, Кінбурнську косу – на базу зеленого туризму – “Ларіна Дача”.

Хоча, справедливості заради, скажемо, що виїхати до моря восени буває набагато приємніше, ніж спекотним літом. Але це вже справа смаку. Головне, що у нас з вами є можливість вибрати – адже зелений туризм на Херсонщині також представлений дуже багато і різноманітно.

Відпочинок на базі зеленого туризму

Відпочинок на базі зеленого туризму “Ларіна Дача” в селі Покровка – це не місце, де безліч туристів. Тут – стан релаксації, який особливо потрібний жителям міст. Тут добре і влітку, і восени, і навесні, багато людей вважають за краще приїжджати на Кінбурн на травневі свята або просто відпочивають у колі друзів в таких умовах. Це дуже зручно для сімей і групп.

Особливо багата базами зеленого туризму Покровка, де вони затишно розташовуються поблизу лісу, озер, Дніпро-Бузького лиману та Чорного моря. Проводити тут дозвілля люблять як шанувальники риболовлі, так і байдужі до неї люди – адже місця і справді мальовничі, де можна просто розслабитися, відпочити душею.

Не залишається забутим і пізнавальний аспект дозвілля: на багатьох базах, як наприклад, на базі відпочинку зеленого туризму «Ларіна Дача» – проводять захоплюючі екскурсії, де можна дізнатися багато цікавого про природу, місцевості, культуру та звичаї краю, зробити прекрасну фотосесію. Є на Кінбурнській косі крім Чорного моря, озер, лиману, лісу – мальовничі степи, де живуть численні птахи і звірі. Природа, чисте повітря і свіжа їжа роблять свою справу – в місто повертаєшся задоволеним і відпочившим.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *