Кінбурнська коса: найближчі до моря бази відпочинку

Про чистоту моря, дивовижну красу природи і мальовничих місцях Кінбурнської коси чув багато хто. Сюди прагнуть всі ті, хто шукає усамітнення з природою і відпочинку від повсякденної рутини і суєти. Тут відпочиваючих чекає переважно спокійний і розмірений відпочинок.

При виборі місця для житла багато хто орієнтується на ціновий діапазон. Вартість оренди житла на Кінбурнській косі залежить від безлічі факторів, у числі яких категорія номера та наявність зручностей, харчування, розваги, додаткові послуги, сервісне обслуговування. Однак не менш важливо розташування бази відпочинку або міні-готелю на території Кінбурнського півострова. Йти кілька кілометрів по сухому сипучому піску – малоприємне задоволення.

Найближчі до узбережжя бази відпочинку на Кінбурнській косі вважаються найпопулярнішими і затребуваними. У сезон попит на оренду такого житла стрімко зростає. З цієї причини багато готелів і бази відпочинку пропонують послугу раннього бронювання. Крім того, раннє бронювання передбачає більш цікаві ціни на оренду житла.

База відпочинку на Кінбурнській косі

Де ж знайти такий міні-готель або базу відпочинку на території Кінбурнської коси, щоб проживання там залишило тільки найкращі спогади? «Ларіна Дача» – найкраща база відпочинку на всьому Кінбурнському. Саме так про наш міні-готелі відгукуються постійні гості.

База відпочинку «Ларіна Дача» має зручне розташування. Віддаленість від моря становить не більше 1,2 км. Подолати таку відстань можна за 15-20 хвилин, вибравши спокійний і розмірений крок. Оскільки дорога до моря пролягає уздовж гаї і полів, де ростуть дикі орхідеї і польові квіти, така прогулянка принесе користь організму і масу позитивних емоцій.

Не забудьте захопити з собою фотоапарат, щоб зробити яскраві і незвичайної краси кадри на фото екзотичних орхідей та кефальних озер з морською водою. Спокійна прогулянка неспішним кроком по свіжому повітрю до моря буде до вподоби кожному.

Розташування бази відпочинку «Ларіна Дача» вважається одним з найбільш зручних. Якщо ви все ще доглядаєте розташоване близько до моря місце відпочинку на Кінбурнській косі, телефонуйте нам. Сміливо заявляємо: один раз відпочивши в «Ларіної Дачі», ви станете нашим постійним клієнтом!