Екотуризм в Україні село Покровка

Екотуризм. Сенс один – ви їдете в глибинку, ближче до природи, і живете в своє задоволення: ловите рибку, читаєте улюблену книгу в гамаку, збираєте гриби-ягоди, варіть юшку … Намет везти не обов’язково! На щастя, в Україні сільський туризм активно розвивається. І ось, дивись, садиба посеред лісу, а про побут взагалі піклуватися не треба! Питання: який напрямок вибрати? Гори, рівнини або, може, ближче до моря?

База відпочинку зеленого туризму «Ларіна Дача» в Миколаївській області

Варто лише трохи від’їхати від Миколаєва і ось він – зелений туризм у всій красі! На базі відпочинку Ларіна Дача ви забудете про міську метушню і поринете в чарівний світ … орхідей, полів з різнотрав’ям, кефальних озер з морською водою, теплих морських акваторій, просторих пляжів, де білий, чистий пісок і блакитні простори Чорного моря, незаймана цивілізацією природа.

Вас чекає затишний, спокійний сімейний відпочинок з домашнім харчуванням зі свіжих сільських продуктів. На території велика кількість зелені і дерев: акації, верби, маслини. Зірка бази відпочинку – кіт, доброзичливий, чарівний і спокійний, поводиться як справжній “професіонал” по розвазі гостей.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *