ларина дача

Зелений туризм в Україні

На сьогоднішній день все більшу популярність, перш за все у жителів мегаполісів, набуває такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Зелений туризм (інші його назви – сільський, аграрний, екологічний туризм) за визначенням – відпочинок в сільській місцевості.

  Ні для кого не секрет, екологічна обстановка в містах залишає бажати кращого. Ми, городяни, користуючись усіма благами цивілізації, повинні платити за це задоволення своїм здоров’ям. Тому вирватися хоча б на пару тижнів з галасливого і запорошеного міста, пожити в злагоді з природою, дихати свіжим повітрям, харчуватися тільки натуральними і свіжими продуктами, пити джерельну воду і парне молоко для багатьох видається раєм на землі. Саме за цим і їдуть в село. Тут все своє, вирощене дбайливими господарськими руками, смачне і корисне. І нехай на яблуці або груші, зірваної вами з дерева, не буде написано «Без ГМО», ваше внутрішнє чуття підкаже вам, що це – натуральне, таке, яким йому і належить бути.

    База відпочинку “Ларіна Дача” в селі Покровка, Очаківського району – це затишний, спокійний сімейний відпочинок з домашнім харчуванням зі свіжих сільських продуктів. На території бази Ви знайдете велику кількість зелені і дерев: акації, верби, маслини. Зірка бази відпочинку – кіт Маклай, доброзичливий, чарівний і спокійний, поводиться як справжній “професіонал” по розвазі гостей. Також поруч є заповідник Кінбурнська коса, Чорне море. Віддаленість готелю від цивілізації і сусідів зробить ваш відпочинок дійсно спокійним і первісним. Сидячи ввечері біля багаття, під яскравими південними зірками, слухаючи шум моря, ви відчуєте повне єднання з природою.

  Хтось скаже, а навіщо їхати в село, якщо можна відпочити на дачі? Дійсно, з цим можна погодитися, якщо, по-перше, ця сама дача у вас взагалі є, по-друге, вона розташована в екологічно чистій місцевості, і, по-третє, якщо відпочинок на дачі буде таким же повноцінним і цікавим, як в селі.

Зелений туризм відкриває нові можливості. Городяни їдуть в села або хутора пожити зовсім іншим життям. Це повернення до першовитоків. Краса сільських пейзажів, близькість річок, озер, лісів, гір, відсутність стресів і суєти, здорове харчування сприятливо впливають на людину, зміцнюють його і духовно, і фізично. Це одна з переваг зеленого туризму. Крім того, зелений туризм включає також пізнавальний елемент. Туристи знайомляться з сільськими традиціями і культурою, народними промислами і ремеслами. Зелений туризм – це не тільки споглядання, а й до активної участі в житті села. Туристи ведуть сільський спосіб життя. Вони живуть в затишних садибах, збирають гриби та ягоди, ходять на полювання і риболовлю, при бажанні можуть навчитися їздити верхи на коні і т.д. Також туристи беруть участь в народних обрядах і гуляннях.

0 відгуків

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
Ви можете внести свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Защита от спама *