Кінбурнська коса на легковику

Кинбурнская коса на легковушкеКінбурнська коса вабить відпочивальників красивою природою. Чисте прозоре море і багатокілометрова піщана смуга – ідеальне місце для спокійного і безтурботного пляжного відпочинку. Оскільки багато хто звик подорожувати на своєму авто, часто виникає питання, чи можна підкорити Кінбурнську косу на легковушке.Ответім відразу: побережіть свої сили і нерви, не ризикуйте! Хоча деякі лихачі практикують спроби підкорення Кінбурнської коси легковим автомобілем. Але не розраховуйте на особливий успіх. Максимальна точка – Покровські хутори.

Їхати на Кінбурнську косу власним автомобілем можна, якщо:Автомобиль с полным приводом.

  1. Є досвід водіння в екстремальних умовах.
  2. Ви і ваші пасажири володієте високою стресостійкість.
  3. У крові вирує адреналін.

Не розраховуйте на легку дорогу з можливістю огляду околиць і мальовничої природи.

Запасіться витримкою і візьміть на замітку кілька корисних порад, які можуть стати в нагоді в дорозі:

Беріть з собою лопату з великим повноцінним багнетом і довгою ручкою. Якщо автомобіль сяде на «пузо», допомогу від маленької саперної лопатки не буде ніякої. Гребти такий лопаткою можна до самого ранку, при цьому лежачи під автомобілем.

Ідіть строго по колії. Опір укоченого піску в кілька разів нижче, ніж свіжого. Ідіть по колії, навіть якщо авто «гребе пузом». Ідіть по битій колії навіть в тому випадку, якщо вона не збігається з габаритами вашого транспортного засобу. Хоча б одне колесо має бути на битій піску.

Не гальмуйте і проходите сипучий пісок на максимально високій швидкості. По можливості вибирайте «дорогу» з трав’яним покровом.
Після з’їзду з асфальту намагайтеся триматися лівого боку дороги. Майже весь час зліва буде піщаний берег.
Коли йдете по мокрому або покритому водою піску не зупиняйтеся. Пам’ятайте, що мокрий пісок значно твердіший сухого сипучого.
Запасіться водою і харчами.
Запишіть контакти місцевої «аварійної служби». І перевірте, чи заряджено мобільного телефону.

І найголовніше – налаштуйтеся на хороший відпустку! Навіть така пригода, як поїздка на автомобілі по сипучому піску Кінбурнської коси, має залишити хороші воспомінанія.Еслі підкорення Кінбурнської коси на власному автомобілі не настільки принципове питання, скористайтеся послугами катера, який йде з порту Очакова (Миколаївська область).

Кинбурнская коса на легковушке
Кинбурнская коса на легковушке
Кинбурнская коса на легковушке